מזה זמן מה אתם חולמים על פתיחת עסק בארה"ב והגשמת החלום האמריקאי?

זה בהחלט אפשרי!

איך?

זאת כבר שאלה אחרת!

לא מעט חברות ישראליות, או בינלאומיות, הצליחו, מצליחות ויצליחו בארה״ב. אין פה שאלה בכלל, השאלה הרלוונטית לשאול היא כיצד? כיצד הן יצליחו?

 

אז לפני שנכנס לפרטי פרטים, הסברים, דוגמאות, טבלאות והרצאות ניישר קו ונבין ביחד שעסק ישראלי בהחלט יכול להצליח בארה״ב ע״י תוכנית עבודה נכונה, שיווק מושכל, הכרת השוק האמריקאי, והשוק הרלוונטי בכל מדינה או עיר שבו אתם רוצים לפרוץ, וכמובן שאין מנוס מללמוד את הפרטים הטכניים של עבודה מול הרשויות המקומיות.

הי!

אני מירב רוזנברג פז, בעלים של המשרד פז אינטראקטיב ופז אייג'נסי.

לפני שנתיים עברתי מישראל לניו יורק, להגשים חלום שלא ידעתי בכלל שאני יכולה - וזה לקחת את העסק שלי - משרד הפרסום הצנוע מרעננה לניו יורק - מנהטן ליתר דיוק (יש הבדל!!!).

המעבר היה קשה, לא מאתגר ולא נעליים! קשה!!! ולא הטעים שבלחם.

נסענו עם 3 ילדים, מדהימים שיודעים אנגלית עכשיו, וזה מגניב. לאלללה!

בהתחלה איי פייקד איט (מה זה פייקד - אוסקר מגיע לי) אבל גם יש לציין שלא ישבתי, לא נחתי, אלא החלטתי להתאבד על המשימה הזאת, נהגתי על 350 קמ"ש, כדי להגשים את חלום חיי, עסק מצליח בניו יורק, ובכלל בארה"ב.

איך זה בכלל התחיל?

ידעתי שחסר לי משהו בישראל, ידעתי שאני יכולה לעשות יותר, אכן כך היה - אין ספק שהיו באמפים, קנסות, טעויות בגיוס כוח אדם, טעויות בהתנהלות שהיא אמריקאית, אבל היו כל כך הרבה עליות לאחר כל "ירידה" כל כך הרבה למידה, על השוק האמריקאי, על השיווק האמריקאי, על ההתנהלות של האמריקאים ואיך זה משפיע על הישראליות שבי.

וגם, איך הישראליות שבי משפיע עליהם ובעיקר איך היא אחת גורמי ההצלחה שלי.

החלטתי לנסות לתמצת לכם כמה שאפשר - בכל זאת אמריקה גדולה (בעלת 52 חלקים!), ולעדכן לכם מה למדתי ב -3 שנים האחרונות מאז שפתחנו שם, ובכלל מאז שעברנו לשם, וכמה זה חשוב להבין מנטליות של התרבות בה אנחנו משווקים בה.

ובעצם פותחת וובינר לייב שעזור לכם לעשות סדר.

המשיכו לקרוא ואם זה גם החלום שלכם, אולי אוכל לעזור לכם להגשים אותו.

באהבה,

מירב

Hi, 

ארה"ב היא המגרש הביתי שלנו, אנחנו בונים כאן מותגים שמצליחים.

מה אנחנו עושים בעצם?

ההתמחות שלנו היא לשווק מותגים בארה"ב.
לייצר עבורם חוויה דיגיטלית מקורית ובולטת בשפה שהשוק האמריקאי מבין ואוהב, ולחשוף אותם לקהלים רלוונטיים באמצעות ידע מבוסס לקוח, נראות חדשנית ובלתי מתפשרת ויצירתיות  שמתכתבת עם המגמות המקומיות.
נוכל לבנות לך אסטרטגיה או ללמד אותך לעשות זאת בעצמך.

 

איך אנחנו עושים זאת?

נחקור ונחפור במותג שלכם כדי למצוא בו את כל מה שאמריקאים אוהבים,
 נוסיף אסטרטגיה מדויקת ונסלול עבורכם גישה ישירה לקהלים הנכונים אליהם תגיעו בכל מקום ובזמן המתאים, עם מסר חד שיגרום להם לרצות עוד ממה שיש לכם למכור.

 

למי זה מתאים?

מתאים לכל עסק המחפש ערוצי מכירה חדשים ובמיוחד לבעלי חנות אינטרנטית המבקשים להרחיב את קהלי היעד ממאות לאלפים ואף מיליונים של לקוחות פוטנציאליים.

 אנחנו מאמינים בחוויה דיגיטלית מקורית אותנטית ומוקפדת.
 אנחנו מייצרים אותה עבור מותגים בשפה שהשוק האמריקאי מבין, צורך ופשוט לא יכול להתעלם.

ולמה אמריקה?

* הגודל    

ארה"ב ענקית,  הגלובליזציה בשיאה ומיליוני לקוחות אפשריים מחכים לכם במרחק נגיעה אחת במסך, שממילא הולך איתם לכל מקום.

* נתוני השימוש

כמות משתמשי האינטרנט והרשתות החברתיות מוסיף לצמוח בעודכם קוראים שורות אלה וזמני השהייה במדיות מתארך מיום ליום ועומד בארה"ב, כעת על כ 6 שעות ביממה.
 

* נתוני השימוש

כמות משתמשי האינטרנט והרשתות החברתיות מוסיף לצמוח בעודכם קוראים שורות אלה וזמני השהייה במדיות מתארך מיום ליום ועומד בארה"ב, כעת על כ 6 שעות ביממה.

 * המגוון

52 מדינות בעלות תרבות, חוצפה ונימוסין משלהן, מערכת השיווק שלנו תסייע לכם למצוא את הקהלים המדויקים למוצר שלכם, ותתאים להם נראות, ומסר בכל מודעה, שם מוצר וסיפור מותג שנבחר לספר.

© עיצוב פז אינטראקטיב 2013 

אינסטוש
צור קשר

טלפון: 072-395-5207

דוא"ל: info@pazinteractive.com

כתובת: ניסים אלוני, תל אביב

הרשמו לקבלת ניוזלטר מלא בטיפים

© 2011 by Paz Interactive . Proudly created by us!

paz interactive
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon