top of page
1.png

מזה זמן מה אתם חולמים על פתיחת עסק בארה"ב והגשמת החלום האמריקאי?

 

זה בהחלט אפשרי! במיוחד עכשיו!

איך? זאת כבר שאלה אחרת!

2.png

לא מעט חברות ישראליות, או בינלאומיות, הצליחו, מצליחות ויצליחו בארה״ב. אין פה שאלה בכלל, השאלה הרלוונטית לשאול היא כיצד? כיצד הן יצליחו?

 

אז לפני שנכנס לפרטי פרטים, הסברים, דוגמאות, טבלאות והרצאות ניישר קו ונבין ביחד שעסק ישראלי בהחלט יכול להצליח בארה״ב ע״י תוכנית עבודה נכונה, שיווק מושכל, הכרת השוק האמריקאי, והשוק הרלוונטי בכל מדינה או עיר שבו אתם רוצים לפרוץ, וכמובן שאין מנוס מללמוד את הפרטים הטכניים של עבודה מול הרשויות המקומיות.

ולמה אמריקה?

המגוון

 

52 מדינות בעלות תרבות, חוצפה ונימוסין משלהן, מערכת השיווק שלנו תסייע לכם למצוא את הקהלים המדויקים למוצר שלכם, ותתאים להם נראות, ומסר בכל מודעה, שם מוצר וסיפור מותג שנבחר לספר.

נתוני השימוש

 

כמות משתמשי האינטרנט והרשתות החברתיות מוסיף לצמוח בעודכם קוראים שורות אלה וזמני השהייה במדיות מתארך מיום ליום ועומד בארה"ב, כעת על כ 6 שעות ביממה.
 

הגודל 

 

ארה"ב ענקית,  הגלובליזציה בשיאה ומיליוני לקוחות אפשריים מחכים לכם במרחק נגיעה אחת במסך, שממילא הולך איתם לכל מקום.

אז מה יהיה בספר?

אז מי אני בכלל? ולמה ללמוד ממני?

הי!

אני מירב רוזנברג פז, בעלים של המשרד פז אינטראקטיב ופז אייג'נסי.

לפני שנתיים עברתי מישראל לניו יורק, להגשים חלום שלא ידעתי בכלל שאני יכולה - וזה לקחת את העסק שלי - משרד הפרסום הצנוע מרעננה לניו יורק - מנהטן ליתר דיוק (יש הבדל!!!).

המעבר היה קשה, לא מאתגר ולא נעליים! קשה!!! ולא הטעים שבלחם.

נסענו עם 3 ילדים, מדהימים שיודעים אנגלית עכשיו, וזה מגניב. לאלללה!

בהתחלה איי פייקד איט (מה זה פייקד - אוסקר מגיע לי) אבל גם יש לציין שלא ישבתי, לא נחתי, אלא החלטתי להתאבד על המשימה הזאת, נהגתי על 350 קמ"ש, כדי להגשים את חלום חיי, עסק מצליח בניו יורק, ובכלל בארה"ב.

איך זה בכלל התחיל?

ידעתי שחסר לי משהו בישראל, ידעתי שאני יכולה לעשות יותר, אכן כך היה - אין ספק שהיו באמפים, קנסות, טעויות בגיוס כוח אדם, טעויות בהתנהלות שהיא אמריקאית, אבל היו כל כך הרבה עליות לאחר כל "ירידה" כל כך הרבה למידה, על השוק האמריקאי, על השיווק האמריקאי, על ההתנהלות של האמריקאים ואיך זה משפיע על הישראליות שבי.

וגם, איך הישראליות שבי משפיע עליהם ובעיקר איך היא אחת גורמי ההצלחה שלי.

החלטתי לנסות לתמצת לכם כמה שאפשר - בכל זאת אמריקה גדולה (בעלת 52 חלקים!), ולעדכן לכם מה למדתי ב -3 שנים האחרונות מאז שפתחנו שם, ובכלל מאז שעברנו לשם, וכמה זה חשוב להבין מנטליות של התרבות בה אנחנו משווקים בה.

ובעצם פותחת וובינר לייב שעזור לכם לעשות סדר.

המשיכו לקרוא ואם זה גם החלום שלכם, אולי אוכל לעזור לכם להגשים אותו.

באהבה,

מירב

Intro.jpg

Hi, 

 • מבוא: האם החברה שלך תצליח בארה״ב?
  נתחיל מהסוף - כן. החברה שלך תצליח בארה״ב. איך? זאת כבר שאלה אחרת. לא מעט חברות ישראליות, או בינלאומיות, הצליחו, מצליחות ויצליחו בארה״ב. אין פה שאלה בכלל, השאלה הרלוונטית לשאול היא כיצד? כיצד הן יצליחו?
 • איך למנף היותך מותג בינלאומי לטובך | איך העסק הישראלי שלך יצליח בארה״ב
  אילו אתגרים יש לנו כחדשים בשוק האמריקאי ?
 • קצת מידע על השוק האמריקאי | איך לצלוח אותו ולפרוץ
  שיווק, שיווק, שיווק. לא משנה באיזה תחום אנו עוסקים אנחנו יודעים שאת מרבית זמנינו אנחנו משקיעים בשיווק העסק. בזירה המקומית למדנו בדיוק איך עושים זאת כדי להגיע לקהל ובסופו של דבר ללקוחות הנכונים.
 • שיווק, חלק א: שיווק בארה״ב - האם זה מתאים למותג שלך?"
  גם אם נעבוד בדיוק לפי רשימת שיווק מדויקת, המוצר יהיה מושלם, נוכל לתמוך בו במערך טכנולוגי חדשני ויהיה לנו צוות מעולה, אנחנו עלולות ליפול, לפספס ולא להגיע לקהל יעד הרלוונטי. למה? כי אנחנו לא מכירות את השוק המקומי טוב מספיק - את התרבות, השפה המדוברת, המיקום הרלוונטי או הקהילה התומכת.
 • שיווק, חלק ב: שיווק בארה״ב - אז ת׳כלס - מה כן ומה לא לעשות שם בדיוק?"
  המטרה היא לא להשתנות או לשנות במאה שמונים מעלות את מה שיש לכן להציע. המטרה היא להתאים את הנגישות למותג לקהל המקומי. השינוי יכול להיות בפרסום, בקשר עם הלקוח או אפילו, כן כן - התמחור.
 • המדריך לעסקים עם הלקוח האמריקאי | שינוי מחשבתי ותרבותי
  החלטתן לעשות את מהלך שיווק העסק אל ֿקהל אמריקאי ועכשיו הציפייה היא שהאוכלוסיה הייחודית הזאת תרכוש את המוצר ו-או תתחיל לעבוד עם העסק שלכן. מעולה! המטרה אכן הושגה במלואה. אבל רגע לפני הכל - חשוב להבין משהו בסיסי בעבודה עם קהל חדש זה. הלקוח, האזרח האמריקאי, אינו הלקוח הישראלי או הלקוח האירופאי שייתכן שאיתו עבדתן בעבר. הלקוח האמריקאי הינו ייחודי עם כללי משחק חדשים.
 • אמצעי התקשורת האמריקאים שחשוב שאתם צריכים להכיר
  ידוע כיום שהעסק צריך להיות משווק דרך ערוצי תקשורת שונים. האמצעים הללו הינם ברובם אונליין, דרך שיווק ישיר, דרך ניוזלטרים ועד לפרסום ברשתות חברתיות דרך ועד להמלצה של משפיענים. כמובן, יש עוד מגוון של אפשרויות התלויות בקהל היעד, תקציב וקטגורית המוצר או השירות עצמם.
 • כלי המדיות החברתיות האמריקאיות המובילות לשווק את העסק שלכן
  כיום 81% מקהל ארצות הברית משתמש לפחות באפליקציית מדיה חברתית אחת ולמעלה מל 50% יש פרופילים פעילים בשתיים או יותר. אז בכל כלי שלא תשקיעו יש לכן סיכוי מאוד גבוה להגיע ללקוחות שדרך ערוצים אחרים לא הייתן מגיעות אליהם
 • רישום החברה | כיצד לרשום את החברה בארצות הברית
  LLC או Business Corporation | להבין את ההבדלים
 • מס הכנסה בארה״ב זה לא משחק ילדים
  ה IRS, Internal Revenue Service, רשות המיסים האמריקאית, היא מעין בקרית או אח גדול שבכל רגע יכולה לצוץ ולבקר. הרשות ידועה לשמצה בדקדקנות וביכולתה לזעזע ולהשאיר אתכם עם הרגשה של חוסר אונים.
 • טיפים | להריץ קמפיינים מצליחים בארצות הברית
  לשיווק העסק ניתן ליצור סוגים שונים של קמפיינים: במייל, בפייסבוק, בגוגל ועוד. זה לא משנה מה התוכן, מה גודל הקמפיין או אפילו מה התקציב אשר לרשותכם, עדיין תוכלו להצליח ולקדם את המותג על כל פנים.
 • המדריך המקיף לשיווק בכל מדינה בארה״ב
  אחת הטקטיקות לעלות על מסלול עסקי משגשג היא ללמוד לעומק את אופי המדינה, או עיר, שאליה העסק יעבור או שאליו אתם מתכננים לשווק ולמכור. הנה כמה רשימות שיועילו לכם עם מידע ראשוני לגבי אופיה של כל מדינה בארצות הברית. כמובן, שעליכם להעמיק ולחקור עוד את הנושא.
 • לא לרוץ על עיוור | אילו ערים בארה״ב כדאיות לצמיחת העסק
  תהליך מעבר או הרחבת העסק מישראל לארצות הברית הוא עמוס, לעיתים מסובך ויקר. עם זאת, הוא בהחלט אפשרי וכדאי כשיוצאים אליו ועדיין לוקחים בחשבון את האתגרים העסקיים, הפיננסים והלוגיסטים לאחד השווקים הכי יקרים בעולם.
 • מחיר המעבר (הרילוקיישן) | שיווק בארה״ב
  לעיתים מותגים ישראלים לא מבינים את עלויות המעבר הנדרשות להעתקת העסק, במיוחד עם ההוצאות הנדרשות בתעשיית השיווק האמריקאי. במקרים לא מעטים העסק עלול להכנס לחובות עוד לפני שפרץ.
 • פירוט לפי מדינה בארה״ב | מדוע עליכם לטפח ולהשקיע במותג דווקא פה
  כמו בכל מקום, במיוחד כשארצות הברית היא מדינה מאוד גדולה שבה מדינות שונות, לכל מדינה אופי ותווי עסקי אחר, חלקן מוצלחות יותר וחלקן פחות.
 • זה לא נגמר כאן | הצעדים הבאים להצלחה בארה״ב
  מיתוג, שווקים, עלויות, רישומים, מדיה חברתית, מיסים, קמפיין, השקעה, לקוחות, בחינת השוק, קהל, עלויות, בדיקת הרצה, מנועי חיפוש, SEO, ניהול, העסקה וכו. וזאת רק ההתחלה...

ומי הם בכלל פז אינטראקטיב אייג'נסי?

ארה"ב היא המגרש הביתי שלנו, אנחנו בונים כאן מותגים שמצליחים.

מה אנחנו עושים בעצם?

ההתמחות שלנו היא לשווק מותגים בארה"ב.
לייצר עבורם חוויה דיגיטלית מקורית ובולטת בשפה שהשוק האמריקאי מבין ואוהב, ולחשוף אותם לקהלים רלוונטיים באמצעות ידע מבוסס לקוח, נראות חדשנית ובלתי מתפשרת ויצירתיות  שמתכתבת עם המגמות המקומיות.
נוכל לבנות לך אסטרטגיה או ללמד אותך לעשות זאת בעצמך.

 

איך אנחנו עושים זאת?

נחקור ונחפור במותג שלכם כדי למצוא בו את כל מה שאמריקאים אוהבים,
 נוסיף אסטרטגיה מדויקת ונסלול עבורכם גישה ישירה לקהלים הנכונים אליהם תגיעו בכל מקום ובזמן המתאים, עם מסר חד שיגרום להם לרצות עוד ממה שיש לכם למכור.

 

למי זה מתאים?

מתאים לכל עסק המחפש ערוצי מכירה חדשים ובמיוחד לבעלי חנות אינטרנטית המבקשים להרחיב את קהלי היעד ממאות לאלפים ואף מיליונים של לקוחות פוטנציאליים.

 אנחנו מאמינים בחוויה דיגיטלית מקורית אותנטית ומוקפדת.
 אנחנו מייצרים אותה עבור מותגים בשפה שהשוק האמריקאי מבין, צורך ופשוט לא יכול להתעלם.

מה אנשים חושבים על הספר?

"הספר עזר לי באמת לגלות את אמריקה.

אין ספק שהוא מקצר את הדרך ומסביר בצורה מדויקת מה צריך לעשות וגם מה לא לעשות - צעד אחר צעד"

 

- יעל גולד, תכשיטנית, ניו ג'רזי

bottom of page